Klaaslahendused

Klaas on oma omadustelt läbipaistev,  vastupidav, raskesti kuluv, inertne ja anorgaaniline materjal, mida viimastel aastakümnetel on rohkemal või vähemal määral ehitamisel kasutatud. Tänu mitmekülgsetele töötlemisvõimalustele on klaasist täna saamas sisekujunduse üks oluline osa. Klaasi uue tuleku taga võivad peituda ka muutused senistes ruumilahendustes. Kui avara planeeringuga elamistes pole tihti klaasile kohta, siis nüüd on hakatud taas hindama rohkem suletud planeeringuga kodusid, kus toad on üksteisest selgelt eraldatud. Klaasseinad aga lubavad suletud planeeringuga kodu muuta valgusküllasemaks ja näiliselt palju avaramaks.

Mida Kru Klaas pakub?

Meie võimekus on klaasi töödelda järgnevalt:

  • Kirgas klaas – läbipaistev klaas
  • Toonitud klaas – pronks, hall, roheline, sinine
  • Värvitud klaas – klaas värvitakse tagumiselt poolelt
  • Satiinklaas – matistatud klaas
  • Musterklaas – klaasile on võimalik printida erinevaid mustreid

 

Klaasuksed – Klaasuks on ajatu ning sobib nii koju kui ka kontorisse. Tänapäeval on klaasuksed muutumas sisekujunduselementideks. Saame kujundada ukse vastavalt kliendi soovile, kasutades selleks kas trükki või kiletamist.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klaasseinad – Klaasseinad on ideaalsed ruumide eraldamiseks, kui on soov, et valgus siiski läbi paistaks. Klaasseinale on võimalik printida mustreid, logosid või jätta sein klassikaliselt läbipaistvaks.

 

 

Saunauksed ja dušinurgad – Saunauksed valmistatakse vastavalt kliendi ootustele ja kõiki ohutusnõudeid järgides. Uste ja dušinurkade tootmisel kasutame termiliselt töödeldud klaasi, mis on tavalisest klaasist kordades tugevam ja vastupidavam. Uksi saab tellida nii vasaku kui paremakäelisena, samuti on valikus erinevaid toone.

 

 

Klaaspiirded treppidele – Trepipiirete puhul on reeglina kaks laiemalt levinud võimalust. Esimene on piirdepostidega lahendus, kuhu vahele paigaldatakse klaasdetailid. Piirdeposte on valikus nii metallist kui puidust. Teine võimalus on täisklaaslahendus, mille puhul piirdeposte ei paigaldata.

 

 

Peeglid – Valmistame ilma raamita peegleid vastavalt kliendi soovile. Meie tootevalikus on kirkad, pronksikarva ning halli tooniga peeglid.

 

 

Võta meiega ühendust, objekti ülevaatus ja hinnapakkumise koostamine on tasuta!

KRU Meeskond!