Notice: Undefined variable: fileURL in /data02/virt71745/domeenid/www.kru.ee/htdocs/wp-content/themes/kru/single-products.php on line 20

UV-Liimimine

Pakume liimimist kõikidele klaasidele ja peeglitele. Valmistame liimimise teel klaaskappe, klaaskuubikuid, vitriine, akvaariume, laudu jms. Lisaks liimime klaasidele ja peeglitele erinevast materjalist (nt puit, metall, klaas,) kinnitusdetaile või furnituuri (nt. uste hinged, käepidemed, riiulikandurid).

Klaasmööbli või akvaariumite valmistamine toimub vastavalt kliendi soovile ja mõõtudele. Klaaside liimimiseks kasutame võimalusel UV-liimimist, mis asendab edukalt kinnitusvahendeid ja jätab puhta ning kirka liitekoha.

UV-liimimisel on oluline, et klaas laseks läbi liimi kivistumiseks vajalikku UV-valgust. Sellest tulenevalt ei sobi UV-liimimine näiteks väga tumedat tooni klaaside või taustvärvitud klaaside kinnitamiseks.

UV-liimi kivistumise kiirendamiseks kasutame spetsiaalset lampi. Kivistunud UV-liim on täiesti kirgas ja väga tugev, millest tulenevalt ei ole UV-liimitud detaile võimalik purunemata lahti võtta.