Maalritööd

Teostame maalritöid nii era- kui äriklientidele.

Vaatame koos tellijaga üle maalritöid vajavad ruumid ning hindame töödemahu. Seejärel valime viimistlusmaterjalid ja töövõtted vastavalt kliendi soovile. Parema tervikpildi saamiseks teeme soovi korral planeeritavast lahendusest 3D kavandid.

  • Aluspindade ettevalmistus – Ettevalmistused värvimiseks: pahteldamine, krohvimine, lihvimine, avade ja läbiviikude täitmine. Vajadusel katame esemed, et kaitsta neid tolmu ja värvipritsmete eest ning paigaldame niiskuskogujad ja kütteelemendid tööde ajaks.

 

  • Nurgad ja vuugid – Pikaajalise ja kauakestva tulemuse saavutamiseks soovitame alati kõik välisnurgad tugevdada metallliistudega. Peale värvimist ei jää liist näha, kuid nurgad on vähem vastuvõtlikud vigastustele ja kulumisele. Sisenurkades kasutame vajadusel spetsiaalseid nurgatugevdusi, mis aitavad vältida seinte “mängimisel” tekkivaid pragusid.

 

  • Värvimine ja tapeetimine – Toonime või katame tapeediga. Oma kogemusele tuginedes aitame valida kvaliteetse tapeedi või värvi, mis on lihtsasti paigaldatav ning lõpptulemus jääb perfektne.

 

  • Puitlaudised – Puitlaudist on aastakümneid kasutatud sise- ja välistingimustes lagede ja seinade viimistlemisel.  Omame valmidust suuremahulisteks töödeks puidu värvimisel ja paigaldamisel. Vahetame vana laudise uue vastu või paigaldame täiesti uuele pinnale uue värvitud/lakitud/peitsitud laudise.

 

Võta meiega ühendust, objekti ülevaatus ja hinnapakkumise koostamine on tasuta!

KRU Meeskond.